Bioinformatyka UW Forum

FAQ => Pierwsze kroki na forum => Wątek zaczęty przez: Ziu! Września 27, 2011, 07:02:49Tytuł: Jakim jestem użytkowinikiem i jakie mam prawa
Wiadomość wysłana przez: Ziu! Września 27, 2011, 07:02:49
Na naszym forum jest kilka klas użytkowników:

Goście - osoby niezarejestrowane i przeglądające forum. Mają ograniczone prawa i widzą tylko niektóre wątki i działy.

Newbie - nowozarejestrowani, widzą wszystkie działy poza tymi dostępnymi dla studentów, nie mają dostępu do materiałów.

Student - aby dostać się do tej grupy należy wysłac e-mail z poczty studenckiej na wydziale MIM UW  do któregoś z administratorów forum z informacją z którego jest się roku. Studenci są pełnoprawnymi użytkownikami forum, uczestniczą i przeglądają dyskusje studenckie związane z konkretnymi latami studiów, mają dostęp do pytań i egzaminów z poprzednich lat oraz mogą do woli pobierać wszystkie skrypty i materiały dydaktyczne zgromadzone w dziale "Materiały".

Uwaga - po długiej nieobecności na forum (orientacyjnie kilka miesięcy - pół roku) dotychczasowi Studenci stają się Gośćmi! Dzieje się tak ze względu na ochronę naszych materiałów i publikowanych tu treści.

Moderator - jedna lub więcej osób wybrana na danym roku, która pilnuje porządku w swoim dziale i tematach, które założył jej rok. Do jej obowiązków należą m.in. usuwanie starych tematów/nieznaczących postów, uaktualnianie materiałów związanych z jej rokiem, zapisywanie pytań/wrzucanie skanów egzaminów, pilnowanie aby Studenci jej roku zakładali tematy i pisali posty zgodnie z zasadami panującymi na forum.

Administrator - kilka osób, które odpowiadają za forum pod względem treści przed wydziałem MIM UW oraz zajmują się przyznawaniem praw użytkownikom, usuwaniem starych kont, bootów, odpowiadają za układ forum oraz za stronę techniczną.Tytuł: Odp: Jakim jestem użytkowinikiem i jakie mam prawa
Wiadomość wysłana przez: maciosz Kwietnia 09, 2014, 12:32:27
Update zasad:
Student ma również dostęp do kategorii Koło Naukowe. Ponadto dodana jest klasa Członek Zarządu, której członkami są - jak sama nazwa wskazuje - członkowie Zarządu Koła i mają dostęp do działu Zarząd w kategorii Koło Naukowe.


SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal