Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Wszyscy / Support / Odp: Wygląd forum, mniej wodotrysków i nieużywanych okienek. : Marca 14, 2014, 08:29:06
Jak coś to nie musisz robisz wszystkiego sama  Uśmiech . Jak dasz prawa Beho na czas robienia zmian (na wikihaton), to pewnie chętnie pomoże, a ty nie będziesz musiała się męczyć z tym.
Czyż nie Behoston?
2  Wszyscy / Support / Odp: Wygląd forum, mniej wodotrysków i nieużywanych okienek. : Marca 13, 2014, 11:01:07
Przydałoby się coś w stylu "ostatnie posty" ze wszystkimi postami chronologicznie, bo te "wiadomości od ostatniej wizyty" są troszkę denerwujące, gdy później szukam ich po całym forum, na dole w "Ostatnio wysłanych" pokazuje się tylko ostatni z postów. To tak z zakresu funkcjonalności.

Zdaje się, że link do tego forum jest na stronie, która ma nas reprezentować. To tak jakby założyć światełka z jednej strony choinki.

Dlatego rzucę też opinie od kogoś z zewnątrz, o wyglądzie forum, z którymi się w zupełności zgadzam - w czterech miejscach na forum jest "zaloguj się". Nie podobał się również umieszczenie shoutboxa, lepiej wyglądałby na dole, bo na górze troszkę niektórych odstrasza i denerwuje.

Co do wyglądu ogólnego, to bardziej podoba mi się propozycja Beho.

Opinia kilku osób nastawionych negatywnie do proponowanych zmian nie zamyka problematycznego dla nich tematu. Niestety w czasie spotkań mam zajęcia, więc nie uczestniczyłam w rozmowach o forum.


Strony: [1]

SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal