Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs na moderatorów  (Przeczytany 4323 razy)
Ziu!
Hero Member

Zobacz profil Email
« : Marca 21, 2011, 06:40:43 »

Idzie wiosna, trzeba posprzątać, więc poszukujemy chętnych na moderatorów. Tak przynajmniej po 1 na każdym roku (naszym też).

WYMAGANIA: dyspozycyjność, częste wchodzenie na forum, chęci, mile widziane doświadczenie, pokora. Język
OBOWIAZKI: usuwanie starych wątków, segregowanie wiadomości, pilnowanie porządku, wrzucanie materiałów(lub zlecanie tego), wrzucanie pytań i odpowiedzi z kolosów/egzaminów(lub zlecanie tego), zgłaszanie kto odszedł z roku i trzeba go usunać/zmienić grupę itp. itd.
WYNAGRODZENIE: większe uprawnienia na forum, pięć kolorowych gwiazdek pod nick'iem i finezyjny kolor czcionki nick'u w Shoutbox'ie. Duży uśmiech

Do zrobienia wcale nie jest mało, więc moja subiektywna opinia jest taka, że starości nie będą mieli na to czasu. Ale jeśli zaaplikują, to będą wzięci pod uwagę.

Generalnie zapraszam, zachęcam i potrzebujemy Was!
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2011, 07:00:17 wysłane przez Ziu! » Zapisane

Allways look on the bright side of life... tu tutu...
Gvalchca
Student
Hero Member

4124859
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marca 21, 2011, 09:29:06 »

chcieliśmy dojść do stanu kiedy mamy :

- lokalnego moderatora dla każdego roku
 - max 2 globalnych moderatorów (do opieki nad tematami ogólnymi i wspólnymi) 
 - 2/3 adminów (póki co Kasia i Albert)

jedna osoba z globalnych moderatorów lub adminów musi się wpisać jako odpowiedzialna za całe forum
przed wydziałem - taki wymóg.

Ziu!
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marca 29, 2011, 11:41:48 »

PS.
<nieśmiało wysuwa swą kandydaturę na moda dla 1-wszo rocznych>

<Nieśmiało zgłoszona kandydatura przyjęta z powodu braku oponenta  Język>
A co z moderatorem z II roku? Hmy?

Ziu!
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marca 29, 2011, 11:42:26 »

Dla II roku w sumie mogę być ja, możliwość kasowania bzdurnych postów brzmi całkiem ok ;]

Przesunęłam dyskusję o naszej stronie do nowego wątku.

A czy ktoś na moderatora części niestudenckiej się zgłasza? Obojętnie z którego roku.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2011, 11:46:30 wysłane przez Ziu! » Zapisane

gosiak
Hero Member

8896443 gosia_habich
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marca 30, 2011, 10:32:34 »

Ja mogę być jeśli nie ma innych chętnych.

Ziu!
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 17, 2011, 06:18:44 »

Posprzątałam. A co do krytyki, ona również jest ważna, bo pozwala lepiej współpracować. O ile nie jest personalna oczywiście tylko konstruktywna.

Jeśli moderator jest zły, głos ludu może go zawsze zmienić, ale przypominam, że to byli jedyni chętni na moderatorów. Jeśli ktoś uważa, że będzie pełnił tę funkcję lepiej, prosze się zgłaszać.

Pytanie do reszty: czy Wy też jesteście za stworzeniem magazynu na stare posty? Jakiegoś działu Kosz lub Archiwum?

gosiak
Hero Member

8896443 gosia_habich
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 18, 2011, 06:06:49 »

Wg mnie to bez sensu. Tzn wydaje mi się że hm.. albo coś ma wartość dla innych roczników i wtedy lepiej nie robić bałaganu (ew zastanowić się nad podziałem tematów na przedmioty czy coś takiego) albo ma wartość sentymentalną - być może kiedyś za 10 lat będzie mnie bawić czytanie naszych ustaleń na temat czegoś.. a wtedy też lepiej tego nie przenosić do jednego worka bo będzie ciężej znaleźć. Natomiast.. jeśli coś nie ma ani wartości sentymentalnej ani informacyjnej to trzymanie tego w archiwum jest bez sensu. przynajmniej tak mi się wydaje. pozostaje tylko kwestia oceny co ma jaką wartość Mrugnięcie

Ziu!
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 18, 2011, 08:26:06 »

Kurde, ciągle zabieram się do tego podziału działów kolejnych lat na przedmioty i poprzenoszeniu tam wszystkich tematów z konkretnymi przedmiotami związanymi, ale to masa roboty i mnie przytłacza...
Obiecuję, że po świętach, a już na pewno po łikendzie majowym tak będzie.Język

nat
Student
Full Member

8848955
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 04, 2013, 11:46:17 »

Cześć, jako że w zasadzie zrezygnowałam ze studiów chciałabym oficjalnie zrzec się pełnienia funkcji moderatora ;-)

Inność rodzi złość.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal