Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Poszukiwany erasmus do projektu (Helsinki)  (Przeczytany 2416 razy)
e1809
Student
Jr. Member
**

« : Sierpnia 31, 2011, 09:47:25 »

Mój kuzyn Michał szuka kogoś do projektu bioinformatycznego w Helsinkach, ja nie planuję nigdzie wyjeżdżać, więc przekazuję wam:

(...)A tak naprawde to potrzebuje erazmusa do projektu. szef jak to szef by wolal kogos na piatym roku (z magistrem najlepiej), ale ja mysle, ze skoro studiujesz akurat bioinformatyke (czyli to, czym sie akurat zajmuje) to mozesz byc bardziej w tym zaawansowana niz ktos np na czwartym roku biologii. Badania skrojone tak, zeby dalo sie zrobic z tego magisterke :-] mam mniej wiecej rozpisane, co mam robic w przyszlosci najblizszej. Ja jako ja badam struktury bialek blonowych (te w PDB), szukam nowych regul specyficznych dla nich pomagajacych przewidziec ich strukture (bo juz niektore takie reguly odkryto) , buduje modele, oprocz tego wspolpracuje z QSARowcami itd. Jesliby Ciebie cos takiego interesowalo, i jakbym wiedzial, czego sie ostatnio nauczylas, to moglibysmy rozmawiac konkretniej ;-]

Jak ktoś jest zainteresowany to niech mi da znać.
Ziu!
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 31, 2011, 10:07:11 »

Kiedy wyjazd? Na na jak długo? Który instytut? Jakie stypendium?

A, ok Erasmus, to stypendium już wiem.

Allways look on the bright side of life... tu tutu...
e1809
Student
Jr. Member
**

« Odpowiedz #2 : Września 02, 2011, 10:30:58 »

Kiedy wyjazd?

wyjazd w semestrze letnim, bo na zimowy to już trochę za późno.

Na na jak długo?

jeden semestr to może być za mało, można np. pojechać na semestr letni i zostać na lato. to robota na komputerze więc można też pewne rzeczy zrobić na odeległość.

Który instytut?

strona zespołu: http://www.ddtc.helsinki.fi/research/group_xhaard.htm
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal