Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Symbioza [2014]  (Przeczytany 1615 razy)
maciosz
Administrator
Hero Member
*****
Wiadomości: 724


5564019
Zobacz profil Email
« : Lutego 26, 2014, 02:41:59 »

Koło dostało info o tegorocznej Symbiozie:

W imieniu Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego ,,Symbioza" mam zaszczyt zaprosić studentów, doktorantów i młodych naukowców na kolejną edycję Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego ,,Symbioza" im. prof. Krzysztofa W. Szewczyka. To już trzecia odsłona ,,Symbiozy", ale nie zwalniamy tempa!

Jako studenci i absolwenci trzech warszawskich uczelni - Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego - wspólnie dokładamy starań, żeby kolejna edycja była jeszcze bardziej satysfakcjonująca. W trakcie trzydniowej imprezy naukowej Uczestnicy będą mieć możliwość nie tylko zaprezentowania swoich osiągnięć naukowych i zdobycia wiedzy, ale również poszerzenia sieci kontaktów dzięki wielu okazjom do integracji, o które zadbają organizatorzy. Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewnią wykłady autorytetów z różnorodnych instytucji naukowych.

W Sympozjum można uczestniczyć w sposób czynny poprzez 15 minutową prezentację własnych badań lub przygotowując poster o tematyce doświadczalnej lub teoretycznej. Możliwe jest też uczestnictwo bierne jako wolny słuchacz. Wszystkich Uczestników zapraszamy na imprezę oraz event integracyjny - konferencyjny weekend będzie niezapomniany!

Konferencja odbędzie się w dniach 16-18 maja 2014 na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Formularz rejestracyjny (otwarty do 14 marca 2014) oraz szczegółowe informacje o ,,Symbiozie" znaleźć można na stronie www.msb.symbioza.edu.pl oraz profilu www.facebook.com/msbsymbioza.

Do zobaczenia na ,,Symbiozie!"
Zapisane

Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany.
Terry Pratchett
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  


SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal