Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Studia II stopnia  (Przeczytany 1596 razy)
pyra
Student
Newbie
*

« : Maja 09, 2015, 06:26:55 »

Cześć!

Jestem studentką bioinformatyki z Poznania i planuję przenieść się na magisterkę na BiBS UW.
Zastanawiam się jak to wygląda od strony rekrutacji. Czytałam rzecz jasna zasady na irk, wstępnie podliczyłam sobie punkty (mam zamiar rekrutować się na podstawie ocen), ale chcę zadać zasadnicze pytanie - czy trudno się dostać? Jakie są progi punktowe? Nie wiem jak to wygląda w Warszawie, ale u nas kandydatów jest niewielu, do tego stopnia, że ważą się losy kierunku.
Bardzo zależy mi na dostaniu się i będę bardzo wdzięczna za opinie! :-)
maciosz
Administrator
Hero Member

5564019
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 10, 2015, 10:09:22 »

U nas jest dokładnie tak samo - na II stopniu chyba jeszcze nigdy nie było więcej niż 10 osób, i co roku jest trochę strach, że nie otworzą (aczkolwiek do tej pory zawsze się udawało, głównie dzięki napływowi kilku dodatkowych osób z innych miast). Tak więc dostanie się nie jest trudne, nie jestem pewna, czy w ogóle jest jakikolwiek próg poniżej którego by nie wpuścili, ale jeśli jest, pewnie raczej symboliczny Mrugnięcie

Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany.
Terry Pratchett
pyra
Student
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Maja 10, 2015, 12:44:25 »

Dzięki wielkie za odpowiedź!
Trochę mi ulżyło, bo wyobrażałam sobie, że do Was studenci walą drzwiami i oknami. U nas co roku odbywa się lobbing prowadzących, żebyśmy poszli na II stopień ;-)
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal