Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomysły na stronę  (Przeczytany 815 razy)
Behoston
Administrator
Sr. Member

277797 mati-20
Zobacz profil WWW Email
« : Sierpnia 10, 2015, 09:20:27 »

Proponuję wszystkie nowe pomysły zapisywać tutaj.

1. Można by zrobić w "kolejnej iteracji" możliwość zmiany języka w którym są wyświetlane zadania. Myślę, że to nie będzie dla nas problem przy niedużej ilości zadań przepisać je na powiedzmy C# (tak, zdaję sobie sprawę, że chyba nikt z nas go nie zna, ale tym lepiej Język, język który podobno ma przyszłość więc fajnie byłoby go znać a myślę, że podstawy były by na tyle proste że byłoby ok) ale ten punkt mocno najpierw trzeba przemyśleć, bo późniejsze zadania trzeba by od razu pisać we wszystkich dostępnych językach (ja bym olał stronę na której bym miał 5 zadań z pythona a potem już coś totalnie innego bo komuś się nie chciało pisać)

2. Można dawać po podaniu poprawnego wyniku program, który jest naszym rozwiązaniem, żeby nauczyć oprócz programowania to jeszcze ładnego pisania kodu itp itd ja bym się mega ucieszył jakbym dostał referencyjne rozwiązanie po tym jak zrobię swoje żeby móc zobaczyć co można zrobić lepiej (jak Janek mówił, może ktoś napisać milion warunków a okaże się że wystarczą dwa Język)

Jak na razie tyle z pomysłów

Ilu bioinformatyków potrzeba do wkręcenia żarówki? Żadnego, bo i tak nie ma prądu.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal