Koło Naukowe
Bioinformatyki i Biologii Systemów

Inauguracja roku 15.10.2015

Zapraszamy serdecznie na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie Koła Naukowego Bioinformatyki i Biologii Systemów :) Spotkanie odbędzie się w czwartek 15. października 2015 o godzinie 14.30 w sali 5050 Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki. W planach krótki referat, sprawy organizacyjne wszelakie oraz konsumpcja ciastek. Zapraszamy wszystkich - chcących dołączyć do Koła, zainteresowanych tematyką bioinformatyki, zastanawiających się czym właściwie ta bioinformatyka jest no i oczywiście wszystkich byłych i obecnych członków Koła :)

Referat będzie dotyczył prac Stefano Moretti dotyczących aplikacji teorii gier do analizy danych o ekspresji genów, w szczególności opracowanej przez niego klasy gier zwanych "microarray games". Referat będzie miał charakter popularnonaukowy i nie jest wymagana żadna wiedza wstępna, a jedynie pozyztywna ciekawość ;)